Srdečne vás vítam!

Projekt (blog) Slovensko zajtra oslavuje mesiac svojho fungovania! Presne 27. septembra 2013 o 16.00 hodine ste si mali možnosť prečítať prvý uverejnený rozhovor. Je úžasné vedieť, že asi naozaj má zmysel pracovať na tomto projekte. To potvrdzujú aj rôzne čísla čítanosti, návštevnosti, dosahu na Facebooku a podobne.

V tomto dnešnom článku si v krátkosti zhrnieme tento prvý mesiac, ktorý je väčšinou skúškou pri každom podobnom projekte. Ale povieme si aj o tom, aké novinky vás na blogu Slovensko zajtra čakajú!

Vzhľadom na to, že ide o špeciálny deň, pripravil som pre vás menší bonus. Dnes vás nečaká len jeden rozhovor, v ktorom by sa vám opäť niekto predstavil. Dnes vás čakajú postupne tri články (prvý z tohto radu práve čítate 🙂 ).

Nasledujúci si budete môcť prečítať už o dve hodiny, teda o 16.00. V tomto článku sa vám klasicky predstaví ďalší zaujímavý človek, ktorý je niečim výnimočný. Zrejme ste zvyknutí, že nové rozhovory pribúdajú o šiestej, ale aj toho 27. septembra, teda v deň vzniku blogu, sme začínali o štvrtej, takže tak 🙂

Opäť o dve hodiny, teda o 18.00 vás čaká prvý z nového typu článkov!!!

O čo v tomto novom type pôjde:
Doteraz sme si vždy raz týždenne predstavovali nové mladé talenty formou “základného rozhovoru”, v ktorom v krátkosti popísali čomu sa vlastne venujú. Na facebookovskej stránke Slovensko zajtra ste si potom mali možnosť z času na čas prečítať nejaké aktuality z ich života, respektíve kariéry. Odteraz sa takýmto posunom budem snažiť venovať aj formou článkov! Dnes vás preto čaká prvý z nich 🙂

Teraz asi toľko k novinkám, ktoré vás čakajú. Povedzme si však aj niečo o tom, čo sa v uplynulom mesiaci udialo v živote tohto projektu.
Ako som už spomenul, blog začal fungovať 27. septembra 2013 o 16.00 hodine, kedy bol uverejnený prvý rozhovor s tanečníčkou Paulínou ŠmatlákovouPo nej nasledovali (dodnes) 4 ďalšie rozhovory:
Patrik Rajcsányi
Maťo Homola
Matúš Demiger
Zuzana Juhásová
K nim dnes pribudne ďalší 🙂
Okrem týchto rozhovorov boli uverejnené aj 4 ďalšie doplňujúce (“servisné”) články.

Zaujímavé je, že tieto články boli čítané v 25 krajinách po celom svete!

Keď už hovoríme o zahraničí, chcel by som poďakovať aj veľvyslanectvám SR v zahraničí, ktoré túto stránku zdieľali na svojich facebookovských stránkach, aby aj krajania v zahraničí mali možnosť prečítať si o mladých talentoch. Do dnešného dňa mám potvrdené zdieľanie vo Veľkej Británii a Francúzsku. Ešte raz ďakujem aj v mene mojich respondentov!

Dúfam, že môjmu projektu zostanete verní aj naďalej, a že sa na tieto stránky ešte niekedy vrátite a poviete o nich aj svojim kamarátom 🙂
Nezabudnite sledovať všetky aktuality aj na facebookovskej stránke Slovensko zajtra.

Prajem príjemný zvyšok víkendu!

dd

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s